Profesjonalne farby do włosów – jakie wybrać, gdzie ich szukać?

Profesjonalne farby do włosów
Unsplash

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje zmian, także tych wizerunkowych. Koloryzacja włosów od dawien dawna cieszy się ogromnym gronem zwolenniczek i coraz większym gronem zwolenników. Na jej wykonanie decydują się osoby, które chcą zamaskować siwe włosy, nie czują się dobrze w aktualnym kolorze czy też, jak wspominaliśmy na początku, chcą zmienić coś w swoim wyglądzie. Produktów jest mnóstwo. Jednak nie każda farba dostępna na rynku godna jest Twojej uwagi.

Skuteczna i bezpieczna koloryzacja

Jednym z najważniejszych etapów koloryzacji jest dobór odpowiednich produktów. W innym wypadku może ona przynieść efekty odwrotne do założonych. Włosy staną się szorstkie, matowe i kruche, a kolor szybko się wypłucze. Podpowiadamy, jak tego uniknąć. Oto kilka propozycji farb, które według nas godne są polecenia.

  • Loreal Majirel

Są to wyjątkowe farby w kremie, przeznaczone do profesjonalnej, trwałej koloryzacji. Ich największą zaletą jest skład wzbogacony kompleksem Ionene G+Incell. Dzięki niemu farby odżywiają i wzmacniają włókna włosów od wewnątrz, a także chronią je przed uszkodzeniami. Nie musisz więc obawiać się, że koloryzacja osłabi lub zniszczy Twoje włosy. Warto zwrócić także uwagę na system HT. Odpowiada on za przedłużenie trwałości koloru. Farby Loreal Majirel pokrywają siwe kosmyki. Bogata paleta kolorów daje gwarancję, że każdy znajdzie w niej odcień idealny.

  • Loreal Inoa

Kolejne farby, dzięki którym możesz korzystać z koloryzacji bez obaw, że negatywnie wpłynie ona na kondycję Twoich włosów. Produkty te nie zawierają amoniaku, są więc w pełni bezpieczne zarówno dla delikatnych włókien włosów, jak i wrażliwej skóry głowy. Kremowa konsystencja znacznie ułatwia zabieg. Efekty koloryzacji są zadowalające nawet przez 6 tygodni. Kolor jest nasycony, intensywny i pełen blasku. Co więcej, farby Loreal Inoa gwarantują 100% pokrycie siwych włosów.

  • Loreal Dia Richesse

Farby przeznaczone są do koloryzacji ton w ton, półtrwałej. Metoda ta zapobiega powstawaniu nieestetycznych odrostów, gdyż kolor równomiernie się wypłukuje. Zazwyczaj efekty koloryzacji utrzymują się na włosach od 4 do 5 tygodni. Farby Loreal Dia Richesse nie zawierają amoniaku. Oparte zostały na technologii zasadowej. Włókna włosów ulegają rozpulchnieniu, co przyspiesza i ułatwia wnikanie pigmentu. Po koloryzacji włosy są lekkie, gładkie, miękkie w dotyku i pełne spektakularnego blasku.

Gdzie szukać profesjonalnych farb do włosów?

Profesjonalnych farb do włosów najlepiej szukać w sprawdzonych drogeriach internetowych. Miejscem godnym polecenia jest sklep Ogalo.pl. Na jego korzyść przemawia przede wszystkim duży wybór odcieni i atrakcyjne ceny. Warto wybrać go także jeśli zależy Ci na ekspresowej przesyłce. Profesjonalne produkty do koloryzacji możesz również zakupić w poszczególnych salonach fryzjerskich, jednak w większości z nich ceny będą zdecydowanie wyższe, niż te oferowane przez drogerie internetowe.

PODZIEL SIĘ: