Akcesoria BDSM – dla każdego coś miłego

Akcesoria BDSM

BDSM to skrót, który pochodzi od angielskich słów bondage i discipline, które można przetłumaczyć jako wiązanie i dyscyplinę. Tego rodzaju aktywności seksualne stały się popularne za sprawą powieści 50 twarzy Greya, która okazała się światowym bestsellerem. Tytułowy bohater ma mnóstwo niegrzecznych zabawek, a do erotycznych igraszek, podczas których wykorzystuje produkty BDSM, zaprojektował specjalny pokój. Czy zabawa w uległość i dominację jest dla każdego?

50 twarzy Greya a popularność BDSM

Choć powieść 50 twarzy Greya stała się bestsellerem, a jej ekranizacja przyciągnęła do kin wielu widzów, wśród których przeważały kobiety, nie oznacza to, iż każda z nich marzyła o BDSM rodem z filmu. Przyczyny kasowego sukcesu tej historii są bardzo złożone. 50 twarzy Greya to uwspółcześniona bajka o Kopciuszku i księciu, którą wieńczy happy end. Dzięki wspomnianej pozycji BDSM stał się bardziej popularny i przestał być postrzegany jako temat tabu. Zabawa w uległość i dominację, wbrew pozorom, może zyskać zwolennika w każdym z nas. Warto jednak podkreślić, iż zakres BDSM jest bardzo szeroki. Choć zazwyczaj tę aktywność seksualną postrzegamy bardzo dosłownie, oczyma wyobraźni widzimy kneble, pejcze, obroże i łańcuchy, to ma ona także swoją lżejszą odmianę.

Jak wygląda BDSM w wersji soft?

Nie każda z nas marzy o byciu smaganą pejczem, jednak gadżet erotyczny z piórkami czy różowe kajdanki wzbudzają w nas pewne zaciekawienie. BDSM w wersji soft może przyjąć formę pieszczenia skóry partnerki pejczem z piór. Ten gadżet erotyczny jest w pełni bezpieczny, nie wyrządzimy sobie nim krzywdy. Pejcz z piór przynosi niezapomniane doznania. Mizianie nim ciała partnerki może przyprawić ją o orgazm. Niektóre panie uwielbiają delikatny dotyk, to właśnie on sprawia im największą przyjemność. Pożądany efekt można uzyskać za pomocą pejcza z piór. Jak taka aktywność ma się do BDSM? Tutaj także możemy dostrzec stronę uległą oraz dominującą. Tą pierwszą jest kobieta, która pozwala partnerowi wybrać intensywność pieszczot oraz miejsce poddawane stymulacji. On pełni tutaj rolę dominującą.

BDSM w wersji soft

Kajdanki, czyli sposób na urozmaicenie życia seksualnego

Niektóre kobiety odczuwają potrzebę wprowadzenia do swojej sypialni powiewu świeżości. Chciałyby wypróbować coś nowego, a zarazem pozostać w bezpiecznej strefie. Akcesoria do BDSM obejmują również kajdanki. Te w różnych wersjach zamówicie w sex shopie online Easytoys.pl. Tutaj mamy do czynienia z dreszczykiem ekscytacji, ponieważ jesteśmy ciekawe, jakie erotyczne niespodzianki przygotował dla nas partner. Produkty do BDSM takie jak kajdanki warto wykorzystywać wówczas, gdy mamy zaufanie do swojego kochanka i wiemy, że nie przekroczy on naszych granic. Przed przystąpieniem do zabawy w dominację i uległość warto też ustalić, jakich pieszczot i form aktywności seksualnej nie akceptujesz. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której poczujesz się niekomfortowo. Wzorem tytułowego Greya warto też wymyślić hasło bezpieczeństwa, po wypowiedzeniu którego przerywacie akcję.

urozmaicenie życia seksualnego

Akcesoria BDSM dla osób poszukujących mocnych wrażeń

Akcesoria BDSM to dość szeroka kategoria gadżetów erotycznych, dla miłośników nieco mocniejszych doznań sklep erotyczny Easytoys.pl przygotował sznury, obroże oraz łańcuchy. Można je dobrać, biorąc pod uwagę potrzeby swoje i partnera. Poszczególne elementy różnią się także estetyką wykonania. Pamiętajmy o tym, że BDSM, podobnie jak inne formy aktywności seksualnej, jest dla ludzi. Ważne, aby obie strony były dorosłe i świadomie wyrażały zgodę na poszczególne praktyki.  Scenariusz każdego spotkania opracowują indywidualnie obie strony. Wiele osób odczuwa ogromną satysfakcję z planowania tego, czego doświadczą wieczorem lub w najbliższy weekend. Zabawa w dominację i uległość nierzadko stanowi źródło ekscytujących przeżyć:)

Ubrania lateksowe dla dominy

Choć BDSM utożsamiamy głównie z zabawami erotycznymi Greya i Anastasii, w których on był stroną dominującą, to ten scenariusz nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w realnym życiu. Istnieją pary, w których to on marzy o byciu zdominowanym przez partnerkę, a ona świetnie odnajduje się w roli dominy. W sex shopie internetowym Easytoys.pl znajdziecie również ciekawe kostiumy, w tym ubrania lateksowe, które doskonale odzwierciedlają charakter BDSM i nadają się dla dominy:)

 

PODZIEL SIĘ: