Lekkie odżywienie od Nivea

Nivea-Care-Lekki-Krem-Odzywczy

Nivea od dziesiątek lat budzi pozytywne skojarzenia i emocje wśród kobiet, bez względu na wiek, kulturę,status społeczny i upodobania. Poza troską o najwyższą jakość tworzonych produktów, za przywiązaniem klientek stoi również niezwykła umiejętność szybkiej odpowiedzi na potrzeby generowane przez zmieniające się standardy, trendy i styl życia. Klucz do sukcesu? Klasyczne kosmetyki wzbogacone o zaskakujące rozwiązania wpisujące się w codzienność zarówno naszą, jak i naszych mam czy babć. Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to zaskakujące połączenie natychmiastowego odżywienia cery z ultralekką formułą.

Dzisiaj żyjemy intensywnie: pracujemy, uczymy się, wychowujemy dzieci, kochamy i wspieramy swoich bliskich, a przy tym próbujemy realizować swoje pasje. Współczesna kobieta to bohaterka dnia codziennego, która przy tym wszystkim musi jeszcze zachwycać naturalnie pięknym i zadbanym ciałem. Z tego względu każda z nas szuka przede wszystkim klasycznych kosmetyków o wysokiej skuteczności oraz szczególnym komforcie aplikacji. Nivea Care Lekki Krem Odżywczy spełnia nie tylko te podstawowe potrzeby. W praktyce, po jego zastosowaniu, nasza cera natychmiast staje się promienna, wypoczęta, gładsza i niezwykle miękka, a jednocześnie pozbawiona lepkiej warstwy pozostawionej na skórze, typowej dla kremów o działaniu odżywczym. To czyni Lekki Krem Odżywczy idealną podstawą pielęgnacji w czasie codziennych kosmetycznych rytuałów oraz bazą pod makijaż.

Swoje wyjątkowe właściwości krem zawdzięcza ultralekkiej formule, bogatej w hydro-woski, które pod wpływem temperatury ciała rozpuszczają się i przenikają do głębokich warstw naskórka. To niezwykłe rozwiązanie odpowiada również za wyjątkowo krótki czas wchłaniania oraz brak uczucia lepkości po aplikacji. Skład kremu czyni go idealnym dla każdego typu cery, natomiast lekka jak mgiełka konsystencja idealnie wpasowuje się w specyfikę wiosennej i letniej pielęgnacji. Jak pokazuje program Wielkie Testowanie, w którym posiadaczki kosmetyku oceniały jego poszczególne właściwości, wyżej wymienione zalety to nie tylko opinia uzyskania w sterylnych warunkach laboratoryjnych. Nivea Care Lekki Krem Odżywczy już zyskuje sobie status kultowego, porównywanego jakością do swoich starszych braci. Według podanych na stronie internetowej www.nivea.pl dotychczasowych wyników, 98% Polek stwierdziło, że krem wchłania się idealnie, taki sam procent kobiet zapewnia o braku uczucia lepkości i wysokim poziomie odżywienia, natomiast 97% kobiet chętnie poleciłoby go swojej przyjaciółce*.

Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to zaskakujące połączenie głębokiego odżywienia i niezwykłej dla tego typu kosmetyków lekkości. Skuteczność połączona z delikatnością i komfortem stosowania czyni go obowiązkowym elementem letniej kosmetyczki każdej kobiety świadomej swoich zakupowych wyborów.

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015


Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: