Jakie sklepy w galeriach handlowych zostaną jutro zamknięte?

Jakie sklepy w galeriach handlowych zostaną jutro zamknięte

W środę premier ogłosił zamknięcie galerii handlowych. Wejdzie ono w życie już jutro. Wielu Polakom nie podoba się ten pomysł. Jakie sklepy w galeriach handlowych zostaną jutro zamknięte?

Sklepy odzieżowe

Od jutra zamknięte zostaną sklepy odzieżowe. Jeśli chcesz kupić kurtkę na zimę, czapkę lub spodnie, musisz dzisiaj udać się do galerii handlowej. W przeciwnym wypadku przyjdzie ci złożyć zamówienie online. Zwrot zamówionych towarów będzie musiał odbyć się poprzez firmę kurierską, dotychczas wiele osób korzystało z bezpłatnych zwrotów ubrań czy butów w sklepach stacjonarnych. Warto to mieć na uwadze, zwłaszcza gdy z doborem jakiegoś elementu garderoby mamy problem i nie wiemy, który rozmiar będzie na nas dobrze leżał. Takie rzeczy lepiej kupić jeszcze dziś po uprzednim przymierzeniu.

Sklepy obuwnicze

Szukasz nowych kozaków lub potrzebujesz ciepłych botków na jesień? Dziś skocz do sklepu obuwniczego. Buty najtrudniej kupić przez internet, chyba że ma się bardzo standardowe wymiary stopy. Zazwyczaj jednak coś jest nie tak z większością par. Cholewka mocno odstaje od łydki, botki są za szerokie i stopa się w nich przemieszcza. Jeśli chcesz po pracy skoczyć do sklepu obuwniczego, musisz liczyć się z tym, że możesz poczekać trochę w kolejce przed wejściem do lokalu, bowiem wielu Polaków chce się dziś zabezpieczyć na zimę.

Sklepy RTV/AGD

W galeriach handlowych zostaną zamknięte także sklepu RTV/AGD. Jeśli masz problem z jakimś sprzętem – telefonem, komputerem lub drukarką, to już ostatni moment, aby zakupić je stacjonarnie. Od jutra w grę będą wchodziły tylko zakupy online.

Jubiler

W galeriach handlowych zamknięte zostaną też salony jubilerskie, w których wiele z nas robiło zakupy pod kątem prezentów świątecznych. Nie wiadomo, czy w grudniu handel wróci do normy, dlatego też warto pomyśleć o zakupie pewnych rzeczy już dziś.

Sklepy z kosmetykami do makijażu

Drogerie mogą działać na dotychczasowych zasadach, podobnie jak sklepy spożywcze czy apteki. Zamknięte zostaną natomiast sklep oferujące wyłącznie kosmetyki do makijażu. Jeśli poszukujesz nowego podkładu lub szminki, a jest ona dostępna tylko w salonie danej marki, to lepiej dziś skoczyć do galerii, aby przyjrzeć się odcieniom i wybrać ten odpowiedni.

Wyspy pośrodku galerii handlowej

Wszystkie wyspy pośrodku galerii handlowych zostaną jutro zamknięte. Jeśli chcesz coś na nich kupić, masz na to czas tylko dziś. Niestety, jutro nie zakupisz na nich ani biżuterii, ani szminki czy balonów na urodziny dziecka.

PODZIEL SIĘ: