Idealne brwi – jak osiągnąć ten efekt?

Idealne brwi
Andriyko Podilnyk z Unsplash

Mówi się, że brwi są ramą naszej twarzy i chyba sporo w tym prawdy. Wyobraźmy sobie obraz bez ramy, na pewno wygląda mniej atrakcyjnie i mało wyraziście. Odpowiednio podkreślone brwi ożywiają twarz, a odpowiedni kształt i kolor wspiera profesjonalny makijaż oczu. Makijaż bez podkreślonych brwi wygląda mało atrakcyjnie.

Jak podkreślić brwi?

Jedną z metod jest zastosowanie henny do brwi BrowXennaHenna do brwi jest bardzo łatwa w użyciu natomiast trzeba odpowiednio przygotować się do tego zabiegu. Kolor henny musi zostać równomiernie rozprowadzony, aby farbowanie brwi dało zadowalający efekt. Dlatego też skórę wokół brwi jak i włoski należy odpowiednio przygotować.

Odpowiednia baza = super efekt

Jest kilka preparatów BrowXenna, które idealnie sprawdzają się jako pierwszy etap koloryzacji – przygotowawczy.

  • oliwki, odżywki – można je stosować przed lub też po koloryzacji. Odżywiają strukturę włosa, gdzie w efekcie brwi stają się gęstsze, a same włoski wyraziste i mocne. Stosując je po koloryzacji przedłużają obecność henny na brwiach, a kolor jest bardziej wyrazisty.
  • szampon do brwi – produkt o naturalnym składzie, który złuszcza zrogowaciały naskórek przez co henna może dłużej utrzymać się na brwiach. Dodatkowo pielęgnuje włoski, które stają się mocniejsze.
  • nić do regulacji brwi, wosk- odpowiedni kształt brwi jest niezwykle ważną sprawą. Przed zabiegiem koloryzacji warto nadać im odpowiedni kształt. Regulacja brwi, która nadaje odpowiedni kształt podkreśla urodę, a twarz staje się wyraziście piękna.

Najważniejsze akcesoria do brwi

  • pędzel do brwi – bez odpowiedniego pędzelka malowanie brwi staje się niemożliwe
  • biała pasta –  ułatwia wykonanie szkicu brwi

Wybierz idealny kolor henny

Paleta barw henny do brwi jest niezwykle szeroka. Kolory ciepłe czy chłodne, jasne czy ciemne – możliwości jest wiele. Kolor należy dobrać do typu urody. W przypadku braku odpowiedniego produktu kolory można mieszać i uzyskać upragniony odcień. Pomocna jest również paleta kolorów, która pozwala zorientować się jakiego efektu można spodziewać się po koloryzacji.

Stylizacja brwi podkreśla efekt koloryzacji

Zastosowanie odpowiednich preparatów pozwala utrzymać brwi w ryzach i jednocześnie podkreślić ich kształt. Do tego celu służy m.in. żel do brwi, który oprócz utrwalenia kształtu ma właściwości pielęgnujące. Niesforne włoski pozostają w ryzach przez cały dzień bez konieczności poprawiania.

Dla kogo przeznaczone są profesjonalne produkty do brwi?

Tak naprawdę każdy konsument może skorzystać z profesjonalnych produktów do brwi. W zaciszu domowym każdy z nas może urządzić małe SPA. Jednakże również osoby zajmujące się tym zawodowo będę niezwykle zadowolone z efektów, jakie dają profesjonalne preparaty o naturalnym składzie. Profesjonaliści dokładnie wiedzą jak malować brwi i wykonać cały proces bez zarzutu. Stylizowanie brwi i rzęs wymaga zastosowania produktów z najwyższej półki, które dają gwarancję upragnionego efektu. Dlatego też produkty marki BrowXenna idealnie odnajdują się w rękach kosmetyczki czy kosmetologa. Praca z owymi produktami staje się przyjemnością, a klienci po koloryzacja zawsze wracają.

PODZIEL SIĘ: