Silhouette-Soft, czyli lifting, twarzy, szyi i dekoltu

silhouette-soft

Zabieg z użyciem nici wchłanialnych Silhouette-Soft stanowi rewolucję w kategorii zabiegów z obszaru medycyny estetycznej. Zabieg ten należy do grupy małoinwazyjnych metod odmładzania i wykonywany jest na świecie co 15 min! Daje rewelacyjne i długotrwałe efekty. Co ważne, do osiągnięcia zadowalających rezultatów wystarcza tylko jeden taki zabieg.

Silhouette-Soft , czyli wchłanialne nici liftingujące

Silhouette-Soft to bio-wchłanialne nici ze stożkami, które zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, by poprawić wygląd policzków, przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej oraz podnieść brwi. Produkcja nici odbywa się w Michigan w USA na bazie 6-letnich doświadczeń w produkcji nici do liftingu. Owe nici wykonane są z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici całkowicie wchłanialnymi. Nici Silhouette-Soft posiadają Certyfikat FDA i można je stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu. Zabieg Silhouette-Soft przeznaczony jest dla osób, które chcą walczyć z wczesnymi oznakami starzenia – opadaniem konturów twarzy. Poza tym zabieg polecany jest pacjentom, którzy mieli wcześniej wykonany tradycyjny lifting chirurgiczny i chcieliby dodatkowo skorygować opadanie tkanek w określonych partiach twarzy.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki niewielkim, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg trwa około 30 minut a efekty widoczne są natychmiastowo. Zabieg ten nie tylko jest szybki, ale też nie wymaga hospitalizacji, dzięki czemu pacjent może szybko wrócić do pracy i normalnego życia. Miejsce poddane zabiegowi może być opuchnięte i tkliwe oraz może pojawić się siniak, ale jest to reakcja całkowicie normalna, po pewnym czasie ustępuje. Zabieg wymaga wcześniejszej konsultacji lekarskiej w celu stwierdzenia braku przeciwskazań.

Zalecenia po zabiegu

Do zaleceń dla pacjenta, który poddał się zabiegowi Silhouette-Soft należą: spanie na plecach i miękka dieta przez kilka dni po zabiegu (im mniej gryziemy i krócej przeżuwamy tym lepiej), unikanie wysiłku fizycznego przez tydzień po zabiegu, rezygnacja z zabiegów kosmetycznych twarzy przez kilka pierwszych dni, oszczędzanie mimiki twarzy, unikanie słońca w nadmiarze. Ponadto pacjent nie powinien masować twarzy. W przypadku udczuwanego bólu zalecane są środki przeciwbólowe (jeśli konieczne). W pierwszych 6 godzinach po zabiegu zalecane jest stosowanie chłodnych okładów na obszar poddany zabiegowi – podpowiadają Specjaliści z Kliniki Esteticmed.pl.

Efekty zabiegu Silhouette-Soft

Zabieg z użyciem nici Silhouette-Soft niesie za sobą liczne pozytywne efekty, które utrzymują się przez długi czas. Do takich efektów zabiegu zalicza się przede wszystkim: korekcję zwiotczenia skóry na twarzy i szyi, przywrócene objętości skóry w okolicy jarzmowej, redukcję oznak starzenia skóry, poprawę wyglądu policzków, uniesienie brwi. Dzięki specjalnemu składowi nici Silhouette-Soft delikatnie poprawia się także wolumetria, ponieważ wchłaniający się kwas polimlekowy stymuluje tkanki do produkcji nowego kolagenu. Należy pamiętać, że przestrzeganie zaleceń pozabiegowych i konsultacje kontrolne odgrywają ważną rolę w otrzymaniu zadowalających efektów zabiegu – wyjaśniają Eksperci Kliniki Esteticmed. Zabieg wykonany przez doświadczonego lekarza według ściśle określonych procedur, przestrzeganie zaleceń oraz stała opieka medyczna zapewniają, że korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Więcej na: http://www.esteticmed.pl/zaufali-nam

Artykuł sponsorowany

Źródło zdjęć: materiały nadesłane przez Esteticmed

PODZIEL SIĘ: