Piękna skóra i zdrowe paznokcie

Piękna skóra i zdrowe paznokcie
designecologist z Unsplash
Jak dbać o siebie, by wyglądać zniewalająco, a jednocześnie zdrowo? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym naturalnych środków na wzmocnienie wyglądu naszej cery i włosów.

Śliczne włosy, zdrowa skóra oraz twarde i mocne paznokcie to symbol zadbanej, zdrowej kobiety. Kobiety, które dbają o siebie kompleksowo wyglądają pięknie i atrakcyjnie oraz czują się doskonale w swojej skórze. Zdrowie jest podstawą atrakcyjnego wyglądu oraz oczywiście dobrego samopoczucia.

Jak dbać o włosy?

Rozdwajające się, połamane końcówki to znak, że nie wszystko ze zdrowiem kobiety jest w porządku. Problemem są również wypadające włosy. Człowiek dziennie traci około 100 włosów. I jest to proces naturalny, gdy widzimy, że wypadających włosów jest więcej trzeba podjąć konkretne działania. Może w naszej diecie brakuje witamin lub mikroelementów istotnych dla utrzymania właściwej kondycji włosów?

Pielęgnacja wypadających włosów powinna odbywać się dwutorowo. Należy używać szamponu do włosów, które zawierają rzepę, skrzyp polny, pokrzywę, czy wyciąg z arniki bądź chmielu. Warto również zastosować naturalne suplementy diety, takie jak wyciąg z ziela pokrzywy, czy Bio-Silica, która jest kompozycją ekstraktów ziołowych. Skrzyp polny, pokrzywa wzbogacone zestawem witamin będą ratunkiem nie tylko dla chorujących włosów, ale również dla skóry oraz paznokci.

Kruche i słabe paznokcie

Łamliwe oraz kruche paznokcie są kolejnym znakiem, że organizm jest osłabiony i domaga się większej uwagi. Problem łamliwych paznokci trzeba również zwalczać dwutorowo. Pierwszym elementem jest zastosowanie odżywki, która od zewnątrz wzmocni płytkę paznokcia. Kolejnym elementem jest zastosowanie naturalnych suplementów diety.

Naturalne suplementy diety często kompleksowo działają jednocześnie na skórę, paznokcie oraz włosy. Takim suplementem jest Kolagen Rybi + Selen + Biotyna w tabletkach. Naturalny suplement diety jest bogaty w witaminy, sproszkowane białko z nasion soi, kolagen ze skóry ryb morskich, kwas hialuronowy, czy ekstrakt z pestek winogron. Naturalny suplement diety, który będzie używany wraz ze zdrową, zbilansowana dietą w krótkim czasie poprawi kondycje włosów, skóry oraz paznokci. Należy jednak zadbać, by suplementy były naturalne oraz by cechowała je wysoka jakość. Takie suplementy można nabyć w polecanym przez nas sklepie https://firmarelax.pl/66-skora-wlosy-paznokcie , który oferuje wysokiej jakości produkty o doskonałych składach.

PODZIEL SIĘ: