Fiorda – lek na gardło i chrypkę

fiorda lek na gardło i chrypkę

Każdy sezon przejściowy w polskim klimacie wiąże się z zagrożeniem infekcjami i chorobami najczęściej atakującymi górne drogi oddechowe. Katar, kaszel, chrypka mogą skutecznie uniemożliwić funkcjonowanie na co dzień i zniechęcić do podejmowania jakichkolwiek aktywności w tym czasie. Jak można więc zabezpieczyć się przed tego typu problemami i szybko im przeciwdziałać, jeśli już musimy się z nimi zmierzyć?

 

http://fiorda.pl/

 

Wśród polecanych przez lekarzy sposobów na uniknięcie zarażenia tymi infekcjami są przede wszystkim dbanie o właściwy sposób ubierania, nie wywołujący przechłodzenia, ale też nie doprowadzający do nadmiernego przegrzania. Warto więc w swojej garderobie uwzględniać w tym okresie ubrania, które można w razie potrzeby swobodnie zdjąć, nakładane warstwowo i zabezpieczające przed zmianami temperatur. Jeśli to możliwe, warto też unikać dużych zgromadzeń ludzkich, w których prawdopodobieństwo zarażenia jest większe. Jeśli już jednak zmagamy się z typowymi w okresie jesiennym lub zimowym dolegliwościami związanymi z infekcją górnych dróg oddechowych, skuteczne mogą okazać się leki na ból gardła czy lek na chrypkę, pokrywające struny głosowe i gardło specjalną warstwą ułatwiającą przełykanie i mówienie.

 

Wybierając odpowiednie środki tego rodzaju, warto postawić na te, które w swoim składzie mają naturalne składniki, jak leki Fiorda. Tabletki do ssania tej marki wykorzystują naturalne środki wzmacniające odporność i łagodzące infekcje gardła, jak laktoferyna, wyciąg z porostu islandzkiego oraz dziką różę, o sprawdzonym przez lata działaniu pomagającym zwalczyć problemy z przeziębieniem.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: