Ecolab – na straży higieny w Twojej firmie

Ecolab – na straży higieny w Twojej firmie
Matthew Tkocz z Unsplash

Ecolab to światowa firma, istniejąca na rynku od prawie 100 lat. Ecolab aktywnie współpracuje z największymy producentami środków czystości, higienicznych i produktów kosmetycznych, jak np. Colgate-Palmolive. Firma posiada swój oddział również w Polsce, dzięki czemu dostępność produktów jest jeszcze większa, a ich znajomość lepsza. Ecolab specjalizuje się w technologiach i usługach związanych z gospodarowaniem wodą i energią oraz utrzymaniem higieny. Aktywnie działa w branży spożywczej, przetwórstwa żywności, higieny osobistej, opieki zdrowotnej i przemysłu naftowo-gazowego. Zadaniem produktów marki Ecolab jest utrzymanie środowiska czystym i bezpiecznym, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej ochrony ludziom.

 

Produkty Ecolab a koronawirus

 

Obecnie tematem numer 1 na całym świecie jest pandemia wirusa. Koronowirus zdominował wiadomość napływające z każdego kraju. Trudno się temu dziwić. W obliczu realnego zagrożenia każdy mieszkaniec Ziemi staje się jego potencjalną ofiarą. Aby się bronić przed koronawirusem, poszukuje się najskuteczniejszych metod jego neutralizacji. Ecobab jest jedną z tych firm, która posiada w ofercie skuteczne środki dezynfekcyjne, pozwalające zneutralizować nie tylko koronawirusa, ale również inne wirusy oraz bakterie.

 

Produkty marki Ecolab znajdziemy w sklepie online – Higieniczny.

Produkty Ecolab – co w nich znajdziemy

 

Aby móc określać środki i produkty Ecolab mianem jednych z najskuteczniejszych, konieczne jest bliższe poznanie całego procesu produkcyjnego. Odpowiadają za niego nowoczesne linie produkcyjne fabryk zlokalizowanych na całym świecie. Stanowią one jednak jeden z ostatnich etapów produkcji. Aby jakikolwiek produkt Ecolab mógł trafić do użytku, musi najpierw zostać wymyślony. Zajmuje się tym pion rozwoju Ecolab, w którym pracują naukowcy ze wszystkich dziedzin. Kolejnym etapem są laboratoria Ecolab, które opracowują najlepsze technologie, składy i rozwiązanie, gwarantujące środkom skuteczność, jak i bezpieczeństwo. Po przeprowadzeniu koniecznych testów i uzyskaniu certyfikatów, fabryki Ecolab rozpoczynają produkcję. Gotowe wyroby zostają dystrybuowane na cały świat, skąd trafiają do poszczególnych odbiorców. Kim oni są.

 

Ecolab – produkty dla firm i instytucji

 

Środki czyszczące, higieniczne, dezynfekujące Ecolab i inne są chętnie wybierane tam, gdzie konieczne jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i sterylności. Znakomicie sprawdzają się w utrzymaniu czystości obiektów komercyjnych, edukacyjnych i rządowych. Również pralnie – hotelowe, komercyjne i szpitalne chętnie korzystają z produktów Ecolab, doceniając ich wydajność i niezawodność. Artykuły Ecolab to również kompleksowe zaopatrzenie branży spożywczej, gastronomicznej i hotelowej we wszystkie konieczne środki czystości, higieny i akcesoria. Jednak najważniejszym odbiorcą produktów Ecolab jest oczywiście branża medyczna i sanitarna. Szpitale, przychodnie, kliniki, gabinety, prywatne pogotowia ratunkowe. Wszędzie tam można znaleźć środki dezynfekujące Ecolab, dozowniki do higieny rąk, środki czystości i wiele innych.

 

W ofercie sklepu higieniczny.pl znajdą Państwo wszystko co konieczne, aby bronić się przed koronawirusem i minimalizować ryzyko związane z jego występowaniem. Są to środki czystości, środki dezynfekujące, artykuły higieniczne, a także dozowniki, suszarki i pozostałe akcesoria do użytku bezkontaktowe.

PODZIEL SIĘ: